Podobají se, ale ve skutečném životě by spolu nevycházeli. Podle královského dvora by Diana vévodkyni Kate v lásce neměla

Princezna Diana je i dlouhá léta po smrti považována za jednu z nejikoničtějších postav královské monarchie. I když byl její život v monarchii doprovázen smutkem, mnozí uvažují nad tím, jaké by to bylo, kdyby se tragická nehoda nestala.

Už od momentu, kdy se po boku prince Williama objevila Kate Middleton, začali mnozí spekulovat, jako by ji viděla princezna Diana. Po dlouhých letech v královské rodině je vévodkyně Kate ke matce Williama a Harryho stále více přirovnávána. Lidé si všímají nejen podobných stylingů, ale také dobroty a elegantnosti, která z manželky budoucího krále vyzařuje.

Komplikované vztahy v královské rodině
Podle Dickieho Arbitera, dlouholetého novináře královské rodiny – a zároveň člověka, který dopomáhal scenaristem seriálu The Crown, by první setkání vévodkyně Kate a princezny Diany neprobíhala snadno. Důvod je podle něj jednoduchý, bývalá manželka prince Charlese byla na svých synech příliš upjatá a chtěla pro ně jen to nejlepší.

Mnozí si pamatují, že začátky vztahu Kate a Williama nebyly pohádkové, právě naopak. Dvojice si prošla bouřlivým rozchodem a dnes už vévodkyni z Cambridgeu byl vyvíjen nemalý tlak. Diana by jí podle Arbitera rozuměla, ale byla by příliš opatrná.

„V každé matce je kousek žárlivosti v momentě, kdy si jejich syn přivede domů novou ženu. Žádná matka nedokáže říci, že necítí odloučení. Každá žena ze začátku cítí, že žádná jiná žena není dobrá pro jejich syna,“ uvádí expert.

O něco intenzivněji by to cítila Diana, která své syny milovala nade vše. Po drastickém rozvodu se na ně zaměřila – ai když byla v době smrti s jiným mužem, na prvním místě u ní byli právě William a Harry.

Exeter, United Kingdom – May 25, 2011: British Postage Stamp showing Diana Princess of Wales, Printed and Issued in 1998 to Commemorate Her Life, Following Her Death in 1997

Princezna bys ke Katě hledala cestu o něco déle, než si ostatní myslí a pravděpodobně ji přijala až po dlouhých letech. Zatímco si je expert bez váhání jistý, že Kate by Dianinu přítomnost milovala, ze strany Diany by to bylo komplikovanější. Teď, po 11 letech manželství, by však osudové ženy Williama už pravděpodobně vycházely skvěle.

„Myslím si, že teď by Kate a Diana vycházeli dobře. Kate by v ní našla oporu a dokonce možná i jistým způsobem spřízněnou duši. Vévodkyně by zřejmě od prvního okamžiku Dianu obdivovala,“ dodal odborník.

Latest articles

Similar articles