Modelingový expert Saša Jány: Není to jen výhra v genetické loterii – aby modelky prorazily, potřebují něco víc

Být na očích veřejnosti a vnímat pozornost publika není jen o dbání na vzhled, ale také o atributech, které stojí za tím. I proto se agentura Elite Bratislava rozhodla pro unikátní workshop.

I když se na první pohled zdá, že být profesionální modelkou je založeno zejména na vizáži, ředitel známé modelingové agentury Saša Jány už léta tvrdí opak. „Stále holkám a chlapcům připomínám, že to není o té – jak to volám já, výhře v genetické loterii. K tomu, aby prorazili, potřebují něco víc,“ prozradil nám pro Feminity.

Uvědomuje si také fakt, že modelingová kariéra často nebývá na desítky let a má svoji trvanlivost. Mnoho z modelů se však obvykle uplatní v umělecké sféře – a najít je můžeme za fotoaparátem, v módní branži, kde navrhují modely nebo dokonce i jako herečky.

Full-length portrait of fashionable adult woman in long green coat and elegant dress. Fashion Trend For Fall or Spring. Stylish Woman outfit with blue accessories and sunglasses

Právě to bylo impulsem, aby své síly spojila taneční škola Riverpark Dance School a cosi o kariéře umělkyně, ale i jiných tématech, jako vystupování na veřejnosti, pódiu či přijímání, vyprávěla i bývalá tanečnice Iveta Tkáčová. Ta nám zároveň odhalila nádherné prostory, ve kterých budou nově trénovat její svěřenci.

Latest articles

Similar articles