Jak velkým lhářem jste podle svého znamení zvěrokruhu a jak vás jiný odhalí?

Každý sem tam zaklame. Někteří z nás jsou dokonce hotovi bajkaři a lež je jejich přirozenou součástí. Jak velkým lhářem jste podle svého znamení zvěrokruhu a jak vás jiný odhalí?

Jak informuje portál yourtango.com, někdy zjistíte, že někdo klame podle řeči těla nebo i podle neustále se měnícího příběhu a faktů či detailů v něm. Některé je odhalit jednoduché, u jiných zase musíte být dobrý pozorovatel. Při dalších také téměř nemožné.

Beran
Když lže Beran, dá si záležet na tom, aby vypadal co nejvíce nonšalantní. Je ve klamání docela dobrý, s výjimkou případů, kdy klame lidem, kteří ho znají jako vlastní boty. Přichytíte ho, když sledujete způsob jakým Beran koná, když ho při lži přichytíte. Zeptáte-li se na to, zda je pravda, co řekl, pokrčí rameny jakože mu je jedno, co si myslíte.

Býk
Býk klame opatrně. Svá lež vypráví velmi pečlivě a k popisu využívá přesné detaily. Pokud ho chcete otestovat, jestli mluví pravdu, ať příběh vypráví znovu. Použije-li přesně tentýž popis do puntíku is stejnými detaily, víte, že je to lež, která má předem nacvičená.

Blíženec
Blíženec je strašný lhář i když klame téměř neustále. Odhalit ho není tak těžké. Ve svých slovech je většinou velmi opatrný. Dříve než se s vámi o lhaní podělí, postará se o to, aby měl každou část svého příběhu vyskládanou v hlavě. Ale jeho lži jsou většinou tak bizarní, že jim ani neuvěříte. Bez ohledu na detaily, které do příběhu vloží a jaká slova použije.

Rak
Rak je velmi upřímný. Lže-li, má k tomu většinou dobrý důvod. No a odhalíte ho tak, že se vám při lži nikdy nepodívá do očí, neboť se stydí, že vůbec klame. Až vám je ho líto.

Lev
Sebevědomost Lva mu ve lži velmi pomáhá. Jeho příběhu prostě musíte uvěřit a tečka. Zpravidla dokáže o své lži přesvědčit každého. Ale i jeho dokážete nakonec odhalit. Jak? Když vás Lev klame, snaží se vás přimět pochybovat o sobě. Až máte nakonec pocit, že děláte ze sebe idiota, že mu nevěříte.

Panna
Panna při lži věnuje pozornost detailům. A právě proto ji odhalíte. Těch detailů je až příliš mnoho. Jde o nepodstatné, neškodné věci, ale víte, že tohle by si skutečně žádný člověk nezapamatoval do takových podrobností.

Váhy
Váhy jsou další znamení zvěrokruhu, které velmi těžko klame lidem. Nesnášejí konfrontaci, ze lži mají špatný pocit. Když Váhy lžou, budou se vám vyhýbat jako mor. Ne, že se vám nepodívají do očí, dokonce nechtějí být ve stejné místnosti jako vy, protože vědí, že je odhalíte.

Štír
Štír se rád považuje za nejupřímnějšího a nejdůvěryhodnějšího člověka. Štír nemá rád, pokud ho pokládají za lháře, raději řekne pravdu. Ale klame i on, jestli chce nebo nechce. Někdy se tomu prostě nevyhne. Odhalíte ho tak, že s největší pravděpodobností se začne rychle bránit, když začnete pochybovat o jeho slovech a vyptávat se víc.

Střelec
Střelec je ve lži také velmi dobrý. Když klame, detaily se neobtěžuje. Nepotřebujete se ujistit, že mu věříte. Chová se podobně jako Beran, pokrčí rameny, je mu to jedno.

True And False. 2 Way Road Sign. Decisions Concept.

Kozoroh
Kozoroh je rovněž skvělý lhář. Při lži dokáže mít přímo pokerovou nehybnou tvář a nevyčítáte z ní zcela nic. Svá lež předvádí jednoduše a přímočaře. Odhalíte ho jen velmi těžko, skoro vůbec. Chcete-li vědět, jestli vám říká skutečně pravdu, naléhejte a uvidíte, jestli povolí.

Vodnář
Vodnář nosí všechny emoce na tváři. Lež nesnáší a ví, že ani lhát neumí. Řekne vám lež a hned ho začne hájit, protože má pocit, že mu hned nevěříte. Vyděsí se a vymýšlí další lži, až se v nich začne ztrácet. Nemusíte se u něj ani moc snažit odhalit ho. Odhalí se sám, jen ho nechte mluvit.

Ryby
Ryby jsou buď ve lži velmi dobré nebo vůbec ne. Závisí to na situaci, která jeho lež přímo vyžaduje. Pokud je to lež pro ně důležité, uvěříte jim. Pokud ne, odhalíte ho. Když Ryby lžou, hrají hru na vinu. Udělají ze sebe oběť, aby vás přesvědčili, že říkají pravdu. Když ho při lži přímo nachytáte, začne vás obviňovat jiným způsobem. Je tak trochu ve klamání dětinský, ale nevadí mu to.

Latest articles

Similar articles