Jedna věc, kterou byste při sexu měli dělat pravidelně, vám zajistí ideální vztah: Čeho se drží páry, kterým to funguje?

Měli byste rozhodně věnovat čas intenzitě samotného aktu a vnímat svoji polovičku po všech stránkách
Sexuální život je něco, co ve vztahu hraje velmi důležitou roli. Má vliv na každou oblast fungování svazku. A je podstatné, abyste si na něm nechali záležet a pracovali na něm stejně jako na vztahu samotném. Tak jak řešíte emocionální rovinu, měli byste řešit i věci v ložnici. Intimita je něco, čemu je třeba přikládat velkou váhu. Jinak vás to dohoní přesně tak, jak byste nechtěli.

I v dlouholetém svazku byste se měli držet jedné řady, která funguje. Vsaďte na kvalitu a zapomeňte na kvantitu. Měli byste rozhodně věnovat čas intenzitě samotného aktu a vnímat svoji polovičku v posteli po všech stránkách. Zkuste mazlení, jemné doteky, laskání, vyzkoušejte éterické masážní oleje. To vše přidá atmosféře na výjimečnosti a celkově to akt výrazně zpříjemní. Hodně věcí si totiž dokážete právě takto vychutnat ve zcela jiném pojetí než normálně.

Sensual Couple Embracing In Bed

To jak se své polovičce v posteli věnujete se totiž potom promítá i do vašeho chování a běžného fungování. Je totiž dokázáno, že pokud se v sexu soustředíte na prožívání, zkvalitní to váš svazek a dokonce takovýmto způsobem dokážete eliminovat nevěru.

Latest articles

Similar articles