Toskánský styl vás chytne za srdce: Zařiďte si domov v podobném duchu, stačí pár dekorací a je to

Venkovský styl, ve kterém hraje hlavní roli nespoutaná příroda, dobré jídlo a ten nejkrásnější výhled. Takové malé Toskánsko si můžete vytvořit iu vás doma.

Toskánský styl vás chytne za srdce: Vytvořte si dokonalou dovolenou u vás doma, stačí pár dekorací a je to
Vila v Toskánsku se stala předlohou designérů, kteří zakomponovali její prvky do současných trendů
Květinový lněný ubrousek
Lavička ze dřeva meranti

Zveleďte svůj exteriér do krásných podob toskánského stylu zalitého sluncem. Venkovský nádech se přetavil do trendů již dříve, avšak v současnosti nabírá ještě více na popularitě. Zvykli jsme si trávit čas pod širým nebem, čerpat energii z přírody, z její harmonie.

Nechte vnést kousek tohoto romantického vpylvu i k vám domů a toto léto se budete cítit nepřetržitě jako na dovolené.

Květinový lněný ubrousek
Sada 2 lněných ubrousků s červeným květinovým vzorem od Zara Home. Tento konkrétní len je 100% evropský, pěstuje se přírodním způsobem bez umělého zavlažování a bez použití geneticky modifikovaných semen a defoliantů. Podle normy European Flax® European Confederation of Flax and Hemp (CELC).

Tuscan Panzanella salad, Vegetarian classic salad with tomatoes, onion and Croutons. Dark background. Top view.

Lavička ze dřeva meranti
Dřevěná lavička H&M Home ideální pro noční večery venku na terase. S keprovými polštáři s polyesterovou výplní poskytnou komfort a budete se cítit jako v letní destinaci snů. Neutrální odstíny nechají vyniknout flóru a přírodu kolem a nepůsobí tak rušivě.

Solární osvětlení
Světelné řetězy jsou poslední roky hitem. Tento řetěz od Cellbes je vhodný pro použití v exteriéru pro klidné večery, ale i pro párty. Deset svítidel rozzáří prostor a vnese do exteriéru kouzelnou atmosféru. Vaše večerní posezení tak naberou zcela nový spád.

Latest articles

Similar articles