Tato kráska způsobila šílenství na sociálních sítích: WAU, podívejte se na její vlasy!

Třiadvacetiletá žena z australského Sydney se stala senzací na sociálních sítích díky svým překrásným dlouhým vlasům, píše Daily Star. Má více než milion fanoušků, kteří ji přirovnávají k princezně a oceňují, že se s nimi dělí o své osvědčené tipy při péči o svou dokonalou hřívu.

Australanka prozradila, že si vlasy začala pěstovat přibližně před pěti lety, kdy jí sahaly téměř po pas. Dnes měří přes 120 centimetrů a plánuje si je nechat ještě o kousek déle.

Mladá žena, kterou lidé běžně oslovují Rapunzel prozradila, že odkdy pravidelně dodržuje důkladnou péči a několik osvědčených triků, její vlasy nejen rychleji rostou, ale jsou také mnohem zdravější.

Mnoho lidí si myslí, že si vlasy vůbec nestříhá, není to ovšem pravda. Prozradila, že si nechává podstřihnout konečky každé čtyři měsíce. Co se týče péče, potrpí si na kvalitní kartáče a hřebeny, kterými si vlasy češe ráno i večer, aby byly hladké a neuzlily se.
Na konečky vlasů si pravidelně nanáší arganový olej, o kterém je známo, že dodává vlasům vlhkost, chrání je před poškozením a vypadáváním.

Triple portrait of young attractive models with hair dyed in different shades. Group portrait of nicely looking models dressed in a big stylish cowboy hats. Coloration of hair and hairstyling art.

Na noc si vlasy plete do volného copu a aby byly důkladně chráněny, používá na hlavu hedvábnou čepici, čímž je ochrání před lámáním a poškozením.
Chcete-li podpořit růst vlasů, dlouhovláska doporučuje oplachy rozmarýnovým vývarem a také masáže vlasové pokožky, které dokážou podle ní hotové divy.
Australanka se snaží nepoužívat fén ani žehličku či kulmu na vlasy a po umytí si je nechává vždy volně vyschnout, což v jejím případě trvá i čtyři hodiny, výsledek však stojí za to, co řeknete?

Latest articles

Similar articles