Odkdy si nebarví vlasy, je na roztrhání: Tuto zralou modelku návrháři milují

62letá Kathi Odom byla úspěšnou modelkou už od teenagerských dob a v profesionální kariéře pokračovala i krátce po narození dcery. Dnes je už trojnásobnou babičkou a zažívá nejen v soukromí, ale také v práci velmi šťastné období.

Kathi se stala momentálně velmi populární i na sociálních sítích a to díky krátkému videu, které sdílela její dcera. Když lidé viděli její přirozeně krásnou mámu, zůstali naprosto ohromeni. Mnozí si dokonce myslí, že šediny jí přidaly na kráse a šarmu, píše Daily Mail.
S manželem a dcerou.

První šediny si Kathi začala všímat už když jí bylo kolem 20 let a od té doby si je pravidelně barvila tmavě hnědě. „Když mi bylo 50 let, zeptala se svého agenta, co by řekl na to, že bych si přestala barvit vlasy a nechala bych si růst své přirozené šediny,“ vzpomíná zralá modelka, která si už více než 10 let vlasy nebarví.

Beauty portrait of afro woman . Girl looking at camera. Elegant style. Curly hair. Brown eyes. Glamour makeup. Closeup photo.

Paradoxně, když Kathi zůstaly na hlavě naprosto přirozené šediny, začala dostávat jednu nabídku za druhou, mnohé musela dokonce odmítat.
„Klientům začínalo docházet, že šedivé ženy nejsou babičky a mohou být šik a cool,“ říká Kathy, kterou často zastavují i ​​cizinci na ulici a chválí její přirozený vzhled.

„Jsem na ni tak hrdá! Tolik lidí se bojí zestárnout, ale je třeba to spíše přijmout, než se bát,“ říká její dcera Sophie, která je pyšná, že její máma je dnes vzorem pro tisíce žen z celého světa.
Nádherná je, co řeknete?

Latest articles

Similar articles