Sportovní taška se může hodit nejen na sportování

Sportovní taška není ani zdaleka jen výsadou mužů, ale je i oblíbeným a praktickým doplňkem žen. Sportovní taška se dá totiž využít na mnohem více, než jen na sportování. Tím, že se sportovní tašky vyrábí v řadě velikostí a typů, můžete doslova okouzlit okolí. I zde se totiž můžete sladit s Vaším outfitem, a mít sportovní tašku, která bude ve Vašich oblíbených barvách.

Sportovní tašku využijete například na hodiny jógy

Chodíte rády na jógu? Sebou si vždy potřebujete vzít dostatek pití, ručník, sportovní fitness oblečení, voňavku, sprchový gel, šampon a mnoho dalšího. A nacpat to všechno do běžné kabelky? To je nemožné. Díky sportovní tašce si můžete s přehledem všechno vybavení nabalit sebou a ještě při tom vypadat dobře. Některé sportovní tašky vypadají prakticky jako kabelky. Jejich vzhled může klidně být ve stále oblíbené růžové, ale taky černé nebo červené. Na nákup sportovní tašky můžete využít slevové kódy.

Oblíbenou sportovní taškou pro ženy je NIKE Sportovní taška Brasilia

Mezi ženami je hodně oblíbená bílo světle šedá sportovní taška Brasilia NIKE. Tato sportovní taška má velkou prostornou hlavní přihrádku, do které se vejde vše, co žena potřebuje na sportování. Vedle toho je taška vybavena odnímatelným popruhem, přihrádkou na zip uvnitř, ale i z venkovní strany. Výhodou je, že se dá popruh plně nastavit podle potřeb. Taška je látková, ale je velmi pevná. Najdete na ní mimo jiné i síťované kapsy. Ženy si pochvalují i kvalitní zip, který drží a nerozjíždí se. Velikostí se tato sportovní taška řadí mezi střední, v přepočtu na objem je to 25 – 50 litrů. Taška je vysoká 29 cm, dlouhá 57 cm a hluboká 32 cm. Jsou to tedy ideální rozměry pro každou ženu, která si chce sebou na cvičení nebo na sport vzít více věcí. Díky slevovým kódům si můžete tuto tašku koupit na About you. Využijte slevové kódy About You a ušetřete.

Máte rády růžovou barvu? Kupte si sportovní tašku PUMA Pink

Tato sportovní taška se hodí pro všechny žen, které milují růžovou barvu. Její tvar je válcovitý, díky tomu je jedinečná a nemá jí jen tak každá žena. Tato sportovní taška patří do kategorie malých tašek, jelikož má objem pod 25 litry. Výška tašky je 33 cm, délka 45 cm a hloubka 25 cm. Taška je navíc vyrobena z recyklovaného polyesteru. Pokud chcete podpořit právě recyklaci, neváhejte a tašku si kupte. Opět se i u této tašky spolehněte na prostornou hlavní přihrádku, přihrádku na zip uvnitř tašky a dvoucestný zip. Pokud si budete potřebovat upravit popruh, není problém, umožňuje to. Tašku můžete nosit dvěma způsoby, na zádech nebo přes rameno. U sportovní tašky PUMA navíc můžete těžit z velkých zkušeností výrobce, který se zabývá sportovními potřebami a oblečením řadu let.

Velmi dobře vychází také sportovní taška ‚Base Camp‘ od značky The North Face

Pokud máte rádi značku The North Face, můžete si koupit tuto sportovní tašku, která se opravdu povedla. Dominuje na ní žlutá barva a výrobce uvádí, že se jedná o unisexovou variantu. Tato taška patří mezi velké sportovní tašky, které mají objem nad 50 litrů. Taška je vysoká 40 cm, dlouhá 71 cm a hluboká 40 cm. Lze ji nosit v ruce, ale také na zádech nebo na rameni. Skvěle se hodí na výlety do hor nebo kdykoliv, kdy je venku škaredé počasí. Proč? Tato sportovní taška je totiž vodotěsná. Má velkou a prostornou hlavní přihrádku, dvoucestný zip, nastavitelné popruhy, lze ji skládat a využívat na řadu sportovních aktivit.

Jak vidíte, sportovních tašek existuje hodně. Vybrali jsme pro Vás tři zajímavé modely, které určitě oceníte. Pokud budete kombinovat slevové kupóny, nemusí Vás vyjít ani nijak draze.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram