Odlíčila se a ženy nevěřily, co uviděly: TOTO vám dokonalé krásky z Instagramu neukážou!

I vy si při pohledu na bezvadnou pleť krásek ze sociálních sítí povzdechnete, že byste chtěli stejně dokonalou pokožku? Není všechno úplně tak hezké, jak se na první pohled zdá…
Důkazem jsou právě fotky mladé influencerky, které ukazují syrovou pravdu. Maia celá léta bojuje se silným akné, pro které jsi už něco v životě vytrpěla. Právě pro svou tvář posetou hnisavými vyrážkami se její spolužáci vždy vysmívali a šikanovali ji.

Kdy s vyrážkami vyhledat lékaře? Poradí vám odborník…

Portrait of young afro woman with bright make-up

Poté, co Maia objevila, že si vyrážky dokáže překrýt make-upem, nosila ho úplně všude. Ještě ani před vlastními rodiči nechtěla ukázat svoji skutečnou pleť. Celá léta trpěla a její sebevědomí velmi utrpělo. Potom se v ní něco zlomilo a řekla si, že se přestane skrývat. Na instagramu si vytvořila profil, kde ženám, které trápí akné, ukazuje, že v tom nejsou samy. „Sociální sítě neodrážejí pravdu. Je to jen jakási ukázka toho nejlepšího, co člověk v životě zažil. Ne každý je neustále šťastný a ne každý měl vždycky super den. Není pravda, že se každý jen baví a ráno se budí dokonale upraven jako nějaká supermodelka,“ zdůrazňuje Maia. Sedmadvacetiletá žena chce svými fotkami ukázat, že to, na co se mnohé ženy na sociálních sítích dívají, není pravdivé.

Latest articles

Similar articles