Největší lamači ženských srdcí podle horoskopu: Na tyto muže si dávejte pozor!

Pokud hledáte skutečnou lásku a trvalý vztah, není to nemožné ani s muži narozenými v těchto znameních. Připravte se ovšem na to, že s nimi to ideální pravděpodobně nebude!
Chystáte se na rande s mužem, který je narozen v jednom z těchto znamení? Buďte ve střehu a počítejte s tím, že to s ním nebude lehké.

Střelec
Střelci nemají v úmyslu někomu lámat srdce, ale chtě nechtě se toho dopouštějí. Jsou to muži svobodní duchem, kteří rádi zažívají nové věci a objevují nepoznané. Pokud tedy máte vztah se Střelcem, může se stát, že se nebude chtít nebo nebude schopen se vázat. Když iniciují rozchod, podmínky jsou jasné a z jejich hlediska logické. Jednoduše vyrážejí na další cestu a vy je brzdíte.

Blíženci
Blíženci jsou individualistická znamení a silná osobnost. Velice snadno se nudí a rádi se stýkají s lidmi, takže je pro ně dost obtížné trávit více času se svým partnerem. Hluboce bývají často vázáni spíše na svou pokrevní rodinu, milence berou spíše v erotickém smyslu. Randit s nimi je hezké, ale spolehnout se na ně nedá.

A young man dressed very uniquelyhttp://195.154.178.81/DATA/istock_collage/0/shoots/782617.jpg

Vodnář
Vodnářům jde především o svobodu a nezávislost. Jsou lehkovážní, co je nutí brát věci tak, jak jdou a navíc rádi flirtují, takže je pro ně problém ve vztahu „neklouznout.“ I když jsou oddaní a věrní, někdy jednoduše překročí hranici a to dává partnerství zabrat. Dávají partnerovi prostor a volnost a totéž i vyžadují.

Latest articles

Similar articles