Díky tomu, jak vypadá, randí pouze s mladšími muži: Ti jsou z jejího skutečného věku šokováni

Kolik byste řekli, že je Ashley let? Někteří by jí netipli více než 25, ale když mužům prozradí svůj skutečný věk, ti ​​zůstanou překvapeni. Podle věku si vybírá i krasavce, se kterými randí.
Některé ženy mají to štěstí, že i po třicítce vypadají velmi mladě. Ashley je jednou z nich. 38letá žena totiž vypadá mnohem mladší, než ve skutečnosti je. Jak je to možné?

Neuvěříte, ale každý má svůj recept na mladý vzhled. Pro Šarkana je to právě jeho rodina!

Kráska pracuje jako kosmetička a přesně ví, jak se o svou pleť postarat, aby vypadala pružně a svěže. Od mládí totiž svou pleť vyživovala, masírovala, poctivě o ni pečovala, takže teď i vypadá tak, jak vypadá. „Proč bychom se o pokožku neměli starat, když máme tu možnost?“ ptá se jiných žen, které pak v jistém věku často sáhnou po výplních a botoxu, protože jinou šanci už nemají. Nejdůležitější je, abyste používali SPF pokaždé, když vyjdete ven. Ona sama si tvář neopaluje a vždy, když je na slunci, chrání si ji a opakovaně natírá krémem.

Young golden haired pretty model tenderly looking aside with light smile and touching well groomed hair. Portrait of gorgeous young woman with elegant make up and freely lying colored hairstyle. Hair coloration, hair care and cosmetology.

Na její tváři byste nenašli ani jednu vrásku. Jak sama přiznala, ty jsou pro ni odpuzující. A to je také důvod, proč má kráska přísná kritéria při výběru mužů, se kterými randí. Většinou si vybírá mladíky, kteří mají kolem 20 let. Proč? Rověsníci jí totiž nepřipadají dost atraktivní právě proto, že mají už první vrásky. „Přijde mi to odpuzující,“ přiznala otevřeně Ashley.

Latest articles

Similar articles