Celebritní kráska ukázala, jak vypadá po porodu: Je nemocné chlubit se plochým břichem!

„Je mi špatně, když vidím maminky po porodu, jak ukazují svá plochá břicha,“ vyjádřila se známá maminka a neváhala ukázat realitu, s jakou se potýká většina žen.
Hvězda britské reality show Georgia Kousoulou (30) se pustila do maminek, které se hned po porodu chlubí dokonalou postavou a plochým bříškem. Se svým snoubencem má ročního synka a přiznala, že ze své postavy po porodu byla nejspíš úplně v koncích.

Za své nedokonalosti se nestydí!
„Když jsem se vrátila z porodnice, byla jsem šokována, že jsem pořád měla vypouklé bříško. Všichni mě ujišťovali, ať nemám obavy, že budu mít hned zpět svou postavu, ale nic takového se nestalo. Byla jsem celá oteklá a mlandravá,“ prozradila magazínu OK!.

„Pak jsem se rozhodla zveřejnit svoji fotku v prádle bez jakýchkoli úprav. Byla jsem z toho nervózní, ale pomohlo mi to a věřím, že i dalším statečným maminkám,“ zavzpomínala na náročné období Georgia.

Collage pregnant woman beginning to end, nine months before and after giving birth with a baby in her arms

„Je mi špatně ze všech těch „insta krásek“ s plochými břichy a dokonalým vzhledem pár hodin po porodu. Není to reálné, nechci se na to dívat!“ vyjádřila se a dodala, že víc než fitko a přísný režim kvůli postavě, upřednostňuje čas strávený se synem.
„Tohle je moje realita. Necvičím, jím co chci a kdy chci a jsem na své tělo pyšná. Ráda bych měla zpět své původní míry, ale to počká. Teď má prioritu mé dítě,“ řekla v době krátce po porodu.
„Přestaňte ženám namlouvat, že budou mít rychle zpět své křivky. Raději je podporujte v tom, aby se o sebe a své zdraví starali, stejně tak o své duševní zdraví a spokojenost miminka,“ dodala a mnohé ženy jí za tato slova tleskají.
Jak jste na tom po porodu svých dětí byli vy? Má podle vás pravdu?

Latest articles

Similar articles