Aplikace pro školky nahradí hodiny zbytečného papírování

Pracujete v instituci, která se specializuje na předškolní vzdělávání? Líbilo by se vám, kdybyste si mohli ušetřit hodiny strávené zbytečným papírováním a místo toho se skutečně věnovat výchově dětí? Pomoci vám s tím může snadno ovladatelná aplikace pro školky. Jaké má funkce a přínosy pro mateřské školy, jesle i dětské skupiny?

Ušetřené hodiny práce? S aplikací pro školky je to možné

Co byste řekli na to, že veškeré důležité dokumenty, informace, kontakty a další položky byste měli neustále u sebe? Nikoliv ve fyzické podobě, ale schované s pomocí aplikace pro školky. Právě školka v mobilu vám totiž může ušetřit hodiny, které byste jinak strávili vyplňováním formulářů, přepisováním nejrůznějších papírů a tiskem informací pro rodiče.

Správa mateřské školy online? A proč ne

Další součástí práce ve školství je také nekonečné papírování. To lze usnadnit, pokud správa mateřské školy bude probíhat s pomocí aplikace, a nikoliv v papírové podobě. Ano, i to je totiž možné. Nebojte se změnit své návyky a svěřte se do rukou výdobytků moderní techniky.

Informační systém pro mateřské školy zahrnuje také elektronickou docházku a hlídá absence

Každodenní vyplňování docházky je nudné a lze jej vyřešit mnohem pohodlněji. Opět se totiž dá využít informační systém pro mateřské školy. S pomocí jedné aplikace můžete mít zcela pod kontrolou také nahlášené absence dětí. Zapomeňte na psaní a volání na pevnou linku, mobilní telefon nebo komunikaci přes nejrůznější mobilní aplikace. Omluvenky dětí se dají snadno vyřešit skrze praktickou aplikaci pro mateřské školy. Zároveň nesmíme zapomenout zmínit ani to, že elektronická docházka lze vyplňovat s pomocí čipových karet. To znamená jediné – docházkový systém pro školky může být snadný a jeho obsluha pohodlná.

Ponořte se naplno do aplikace pro školky a užívejte si pohodlí, které vám poskytne.

Latest articles

Similar articles